Tychy, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant Klienta Biznesowego

cały śląsk

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Praca stała lub dodatkowa w branży telekomunikacyjnej
Region: cały śląsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Aktywne i samodzielne poszukiwanie klientów;
- Odwiedzanie klientów na podstawie umówionych wcześniej spotkań;
- Sporządzanie oferty dla klienta na podstawie analizy jego rachunków telefonicznych;
- Prowadzenie rozmów handlowych;
- Utrzymanie relacji z pozyskanymi klientami;
- Udział w szkoleniach wewnętrznych;

WYMAGANIA:
- Wykształcenie min. średnie;
- Umiejętność obsługi komputera w zakresie: Windows, MS Office, Internet, poczta elektroniczna;
- Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
- Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy;
- Gotowość do ciągłego uczenia się;
- Doświadczenie w sprzedaży oraz zainteresowanie branżą telekomunikacyjną będzie dodatkowym atutem;

OFERUJEMY:
- Pracę na umowę-zlecenie lub współpracę z osobą prowadzącą działalność gospodarczą;
- Zarobki od 1000-4000 PLN
- Telemarketing na wysokim poziomie;
- Umówione spotkania;
- Możliwość sprzedaży powszechnie używanych produktów i usług;
- Oferowanie klientowi oszczędności, zamiast dodatkowych kosztów;
- Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy;
- System wsparcia poprzez: szkolenia, coaching, materiały reklamowe;
- Praca w godzinach od 8 do 16;
- Po osiągnięciu odpowiednich wyników sprzedażowych, możliwość budowania i szkolenia własnych struktur sprzedaży;

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres mailowy:
mailto:wojciech.borecki@24bonus.pl/

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 30 Maj, 2010  20:58

Identyfikator: 184625

Wyświetleń: 1886