Tychy, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Monter części do foteli samochodowych- Koprivnice, Czechy

Koprivnice

EWL Group od 2007 roku zmienia europejski rynek pracy, oferując innowacyjne rozwiązania HR dla największych firm z kluczowych sektorów gospodarki. Dzięki doświadczeniu i kreatywnemu podejściu, jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku zatrudnienia pracowników z Azji i Europy Wschodniej.

Dołącz do rewolucji rynku zatrudnienia, jako:

Operator produkcji (Koprivnice, Czechy)

Obowiązki:
&#8226; Montaż metalowych części foteli samochodowych;
&#8226; Kontrola jakości;

Oczekujemy:
&#8226; Motywacji do pracy;
&#8226; Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym;

Oferujemy:
&#8226; Wynagrodzenie od 3000zł netto/miesiąc;
&#8226; Czeską umowę o pracę;
&#8226; Możliwość nadgodzin;
&#8226; Bezpłatne zakwaterowanie;
&#8226; Darmowy transport firmowy z miejsca pracy do kwater;
&#8226; Bardzo tanie obiady za ok. 5 złotych.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem: 695-230-863 .

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 27 Sierpien, 2019  10:33

Identyfikator: 664401

Wyświetleń: 2336